Markalar
 
Yüksek Güvenlik

 

 
Kampanyalı
 
Üye Girişi
 
Reklam Köşemiz

 
Kargo Takip


Gönderi kodu ile sorgulama:

Lütfen nerede olduğunu öğrenmek istediğiniz kargonuzun gönderi kodunu 12 haneli olarak giriniz:
  
 

Gizlilik Politikası

Tesisat Ekipmanları olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık. 

Tesisat Ekipmanları  üyelerinin sahip oldukları bu haklar, aşağıdaki gibidir:

 1.Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

  2.Tesisat Ekipmanları  verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Total Market sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

 3.Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Tesisat Ekipmanları dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

4.Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde Total Market'e bildirebilirsiniz.Tesisat Ekipmanları'na vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız Tesisat Ekipmanları tarafından teminat altına alınmıştır.